Aadress:

Tiigi 61b, Tartu

E-poe kasutustingimused

Veebipoe koneteraapiakeskus.ee (edaspidi Veebipood) omanik on Kõneteraapiakeskus OÜ (registrikood 14533869), asukohaga Tiigi 61b, Tartu linn.

Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo

Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade/teenuste ostmisel.

Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde.

Tellimuse vormistamine

Toodete tellimiseks tuleb lisada soovitud tootepaketi  ja tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad.

Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda pangalingi kaudu Maksekeskuse kaudu. Arveldamine toimub eurodes.

Online koolituse ostmisel saadetakse peale arve tasumist ligipääs koolitusele e-posti teel.

Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Kõneteraapiakeskus OÜ arvelduskontole. Kui tellimust ei ole võimalik täita, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

Kliendi isikuandmete töötlemine

Müüja kasutab kliendi poolt esitatud isikuandmeid ja andmeid sooritatud ostude kohta kooskõlas isikuandmete kaitse seadusega ulatuses, mis on vajalik kliendi poolt e-poes esitatud tellimuse täitmiseks. Müüja ei edasta kliendi isikuandmeid kolmandatele isikutele.

Kauba tagastamine ja tagasimaksed

Koolituse paketi ostmisel Kõneteraapiakeskuse e-poest ei ole kliendil õigus seda tagastada ega anda kasutamiseks kolmandatele isikutele.

Ostust taganeda on tarbijal võimalik 14 kalendripäeva jooksul. Tellimusest taganemiseks peab Kõneteraapiakeskus OÜ-le esitama kirjalikult või  e-posti teel taganemisavalduse. Tellimusest taganemise avalduses peab Tarbija näitama ära pangakonto numbri ja pangakonto valdaja nime, kuhu kanda tagastatav raha.

Digitaalseid tooteid (sh e-koolitusi) tagastada ei ole võimalik.

Pretensioonide esitamine

Kliendil on soovitatav esitada pretensioon e-posti teel aadressile info@koneteraapiakeskus.ee.

Müüja ja kliendi vahel tekkivad vaidlused lahendavad pooled läbirääkimiste teel. Kokkuleppe mittesaavutamisel on kliendil õigus pöörduda oma õiguste kaitseks Tarbijakaitseametisse, tarbijakaebuste komisjoni ja/või Tartu Maakohtu poole.